Адвокат по трудовим спорам 2019-11-02T15:14:04+00:00

Адвокат по трудовим спорам

Необхідність кваліфікованої правової допомоги адвоката по трудовим спорам може виникнути як у роботодавця, так і у працівника.

Трудовий адвокат допоможе роботодавцю організувати та супроводити на підприємстві процедуру прийняття на роботу та звільнення працівників, підготувати відповідні внутрішні кадрові документи, супроводити перевірку та оскаржити рішення Держпраці,  стягнути матеріальні збитки, завдані працівником.

Трудовий адвокат допоможе працівнику захистити свої трудові права при незаконному звільненні, доведенню факту трудових відносин, стягненні заробітної плати, подвійної заробітної плати за роботу у вихідні дні, середнього заробітку за час невиплати заробітної плати або за час вимушеного прогулу, допоможе скасувати незаконні накази про дисциплінарні стягнення (догану, невиплату премії).

Трудовий адвокат допоможе достойно пройти перевірку Держпраці. Як показує судова практика спорів щодо оскарження штрафів Держпраці багато, і суди формально ставляться до розгляду таких справ. Тому в суді необхідно звернути увагу на докази, які спростують Ваші порушення при перевірці, доведуть неправомірні дії інспекторів Держпраці, встановлять незаконність їх дій. Але такі докази слід збирати під час проведення перевірки, а не після отримання вже постанови про штрафи.

Наші адвокати готові надати кваліфіковану правову допомогу та захисти Ваші права.