Про компанію 2018-10-28T13:33:00+00:00

Юридична компанія «СТОЛИЧНА ПРАВОВА ГРУПА» була створена у 2010 р.

Юридична компанія «СТОЛИЧНА ПРАВОВА ГРУПА» була створена у 2010 р.

На сьогоднішній день компанія, очолювана трьома партнерами, об’єднує команду кваліфікованих юристів, адвокатів та бухгалтерів. Крім того, ми тісно співпрацюємо з нотаріусами, аудиторами, патентними повіреними, арбітражними керуючими, експертами тощо. Все це дає нам змогу комплексно вирішувати переважну більшість задач щодо забезпечення правового та бухгалтерського супроводу господарської діяльності наших клієнтів.

Клієнтами ЮК «СТОЛИЧНА ПРАВОВА ГРУПА» є підприємства малого та середнього бізнесу України у таких сферах діяльності як управління нерухомістю, фінансове посередництво, телекомунікації, медіа та кіноіндустрія, торгівля, будівництво, виробництво товарів, виробництво продуктів харчування, деревообробна промисловість, аграрне господарство, житлово-комунальні  послуги тощо. Крім того, ми є радниками з правових питань ряду іноземних інвесторів та їх компаній при веденні ними бізнесу в Україні.

Ми будемо раді стати Вашими надійними партнерами та забезпечити захист Ваших інтересів за рахунок надання юридичних, адвокатських, бухгалтерських та інших консалтингових послуг високої якості.

Ласкаво просимо до співпраці!!!