Ціни 2018-12-10T15:10:29+00:00

НАШІ ТАРИФИ:

Ми пропонуємо конкурентоспроможні тарифи, які будуть прийнятні як для початківця бізнесу, так і для середніх та великих компаній:

1) Щомісячне абонентське юридичне обслуговування – вартість послуг залежить від кількості годин, які Ви вибираєте, виходячи з очікуваної кількості юридичної роботи, і оплачуєте щомісячно. Це надає можливість Вам планувати свої витрати, а нам – завантаження наших співробітників. У вартість абонентського обслуговування входить певна кількість годин абонентського обслуговування, а якщо фактично виконані роботи перевищують їх, то вони оплачуються Клієнтом додатково за узгодженою ставкою. Чим більшу кількість годин оплачує Клієнт у рамках абонентського обслуговування, тим вигідніше тариф.

 Нижче наводимо наші базові тарифи абонентського юридичного обслуговування.

Вартість обслуговування за місяць* Кількість оплачених годин Тариф (для юридичних послуг)
4000 грн.   5      800 грн./год.
7500 грн.     11     750 грн./год. + 1 година бонус 
14000 грн.    22     700 грн./год. + 1 година бонус 
26000 грн. 44 650 грн./год. + 2 години бонус 
30000 грн.   55 600 грн./год. + 3 години бонус 

* ПДВ нараховується додатково, згідно чинного законодавства України.

2) Погодинна оплата юридичних послуг – Клієнт оплачує тільки фактично виконану роботу виходячи з кількості витраченого на це часу і тарифної ставки. Базова тарифна ставка становить 800,00 грн. за одну годину роботи юриста та 1 600,00 грн. за годину роботи адвоката (в цей час входить виключно юридична робота, яка відображається у Звіті Компанії та затверджується Клієнтом).

3) Фіксована сума – обумовлюється при узгодженні конкретного завдання Клієнта. Вартість послуг визначається виходячи з складності проекту та його тривалості. Як правило, фіксований гонорар визначається при веденні судових справ, супроводі реєстраційних дій або отриманні дозвільної документації, хоча і в цих категоріях справ ми виявляємо гнучкість і можемо узгодити з Клієнтом інші умови оплати.

4) Преміальний гонорар – Клієнт сплачує за ведення проекту фіксовану винагороду (для покриття фактичних витрат) і в разі позитивного його закінчення сплачує нам основну суму, яка встановлюється на початку роботи над проектом. Як правило, це відсоток від вартості проекту.

5) Комбіновані тарифи – оплата послуг юридичної Компанії включає в себе два або кілька варіантів оплати, описаних вище.

Сучасні технології дозволяють нам швидко і якісно надавати нашим Клієнтам юридичні послуги дистанційно, що жодним чином не виключає можливість спілкування з Клієнтами в нашому офісі або за місцем знаходження Клієнта.

Юридичне обслуговування – це комплексний юридичний супровід функціонування підприємства з усіх правових питань, які виникають в процесі господарської діяльності, який дозволяє уникнути прийняття неправильних рішень, мінімізувати фінансові та комерційні ризики, а також вирішити вже існуючі проблеми.