Судове представництво 2018-12-07T11:42:37+00:00

ПРЕДСТАВНИЦТВО ІНТЕРЕСІВ У СУДІ

Майже кожна юридична особа в Україні у процесі здійснення своєї господарської діяльності зустрічається з конфліктними ситуаціями, які переростають в судові суперечки. Коли виникають спірні ситуації, конфлікти, порушуються права – доводитися захищати свою правову позицію і добиватися правди в суді.

Юридична компанія «СТОЛИЧНА ПРАВОВА ГРУПА» пропонує Вам професійний підхід до представництва інтересів клієнта в судах будь-якої інстанції та юрисдикції.

Ми надаємо наступні послуги з представництва інтересів у суді

Необхідно відзначити, що не маючи чіткого уявлення про особливості того чи іншого виду судочинства, людина може допустити ряд вагомих помилок, які не дозволять їй домогтися у справі бажаного результату.

Саме тому складанням процесуальних документів та представництвом інтересів підприємства, установи, організації в суді повинні займатися досвідчені і кваліфіковані юристи і адвокати. Звернувшись до наших судових юристів та адвокатів, Ви отримаєте кваліфіковану консультацію зі свого питання, а також Вам будуть запропоновані певні стратегії і тактики вирішення спору або конфлікту.

Здійснюючи представництво інтересів в суді різних інстанцій і спрямованості, ми впровадили професійний підхід до надання послуг – кожною справою займається окремий адвокат, який віртуозно володіє законом в своїй області. Вузька спеціалізація наших юристів і адвокатів, багатий досвід, успішна судова практика є запорукою досягнення успіху клієнта в судовому спорі.

В ЧОМУ НАШІ ПЕРЕВАГИ АБО ЧОМУ
СЛІД ЗВЕРНУТИСЬ ДО НАС

    Є питання? Залиште заявку. Наш фахівець Вам обов'язково зателефонує.